موسسه حقوقی خلیل زاده در سال 1387 با هدف انجام فعالیت­های تخصصی در زمینه­ های مشاوره حقوقی حمل و نقل دریایی، انعقاد قراردادهای چارترپارتی (اجاره کشتی) ، بیمه­ های دریایی ( بیمه کشتی­های فله و کانتینر ، نفت کشها و مسافربری) ، دموراژ و دیسپج، تخلیه و بارگیری محمولات کشتی ، تصادفات کشتی، آب دیدگی محمولات کشتی، رهن و توثیق کشتیها، نحوه خرید و فروش کشتی­های تجاری، خسارتهای وارده در طول سفر دریایی و غیره

و انجام وکالت بصورت کاملا تخصصی در حوزه دعاویی مربوط به کشتی و کشتیرانی، دعاوی ناشی از حمل و نقل دریایی و کلیه دعاوی مرتبط با حقوق دریایی شکل گرفته است. اعضای موسسه از وکلای پایه دادگستری مرکز بوده که در انتخاب ایشان تعهد و تخصص در امور مربوط به دعاوی دریایی معیار اصلی قرار گرفته است. اعضای حاضر در موسسه، تجربه پذیرش وکالت و انجام مشاوره حقوقی در شرکتهای بزرگ کشتیرانی را دارا می­باشند.

از آنجا که فارغ­ التحصیلان موسسه عمدتا در مقاطع تحصیلات تکمیلی در رشته های حقوق خصوصی و حقوق تجارت بین الملل تحصیل نموده اند و نیز با توجه به تجربه طولانی حضور و وکالت در شرکتهای تجاری، موسسه بر این شد که در اواسط سال1391 اقدام به تقسیم­ بندی موسسه در قالب 2 دپارتمان حقوق دریایی و حقوق شرکتهای تجاری نماید.

دپارتمان حقوق شرکتهای تجاری عهدار انجام وکالت بصورت تخصصی در رابطه با حقوق شرکتهای تجاری، دعاوی مربوط به شرکتها، دعاوی مربوط به ورشکستگی شرکتها ، دعاوی انحلال شرکتهای تجاری، دعاوی مرتبط با داوری­ در قراردادهای فی­مابین شرکتهای تجاری و نیز ارائه مشاوره در خصوص قوانین و مقررات حاکم بر شرکتهای تجاری، افزایش و کاهش سرمایه در شرکت، روند ورشکستگی شرکت ،بررسی قراردادهای پیمانکاری و کارفرمایی شرکتهای تجاری و بررسی قراردادهای شرکتها با کارکنان و پرسنل شرکت، می­باشد.

موسسه مفتخر هست چه در حوزه حقوق دریایی و دعاوی دریایی و چه در حوزه دعاوی شرکتهای تجاری بصورت تخصصی وکالت شرکتهای حمل و نقل دریایی ، صاحبان کالا ، اجاره­کنندگان کشتی و مالکان کشتی و نیز شرکتهای تجاری را قبول نموده و بارارائه خدمات قضایی مطمئنی نقش مهمی در توسعه خدمات و گسترش دانش تخصصی- عملی در حقوق دریایی و شرکتهای تجاری کند.

موسسه افتخار می­کند که بعنوان مهمترین و تخصصی ترین نهاد حقوقی در ایران برای شرکتهای داخلی و خارجی خدمات وکالتی و مشاوره­ای ارائه می­کند و در این راستا به اهداف بنیادین خود نائل شده است.

آدرس دفتر موسسه: تهران ، خ بهشتی، بعد از تقاطع سهرودی، پلاک 148،طبقه دوم.

صندوق پستی:1596816717     تلفن:6-88531135   فکس:88744249

همراه: 09122216926